Mimořádná nabídka 
Multivan Trendline je nyní díky akčnímu balíčku Go! dostupnější než kdykoli před tím. S motorem o výkonu 75 kW jej pořídíte již za mimořádně atraktivní vstupní cenu 799 000Kč vč. DPH. A pro všechny, kteří chtějí silnější motor, pohon všech kol či automatickou převodovku je připraveno velkorysé akční zvýhodnění ostatních verzí modelu Multivan Trendline.

 

Spousta prostoru na každém místě. 
Již žádné mačkání cestujících. Plně pětimístný interiér (7místné provedení jako volitelná výbava) se spoustou místa pro každého a zavazadlovým prostorem, který pojme vše, co Vás napadne - kola, kočárek, surfové prkno či lyže. Anebo vše dohromady

 

Atraktivní výbava
V  sériové výbavě nabízí kromě pohodlného a velmi prostorného interiéru mnoho atraktivních prvků např. možnost lůžkové úpravy, bezpečnostní výbavu  se šesti airbagy, multikolizní brzdou  či asistentem pro rozjezd do kopce, klimatizaci, či komfortní prvky jako výškově stavitelná sedadla pro řidiče a spolujezdce s loketními a bederní opěrkou.

 

Prodloužená záruka 
Multivan je legendární vůz proslulý svoji robustní konstrukcí, která se projevuje mimořádnou životností vozu. Proto jej nabízíme standardně (stejně jako ostatní modely značky Volkswagen Užitkové vozy) s prodlouženou zárukou o dva roky s limtem do 200 000 km. 

 

 

Více na:https://www.vw-uzitkove.cz/akce-a-financovani/multivan-trendline-go

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.