Značka Volkswagen Užitkové vozy udělila prvnímu výrobci nástaveb a vnitřního vybavení v České republice status „IntegratedPartner“. Mimořádně náročné podmínky v oblastech prodeje, marketingu, vnitřních procesů a poprodejních služeb splnila společnost API CZ. Prestižní certifikace je pro zákazníky zárukou, že společnost API CZ disponuje nejvyšší úrovní technického know-how a rozsáhlými zkušenostmi s přestavbami vozidel značky Volkswagen Užitkové vozy.

 

Společnost API CZ se zabývá přestavbami vozidel na bezbariérové automobily pro hendikepované řidiče a cestující, které jsou zákazníky na celém světě vyhledávány pro svou mimořádnou kvalitu, funkčnost a bezpečnost. Hlavním produktem API CZ je FlexiRampa, která snižuje podlahu v interiéru, dalšími produkty pak jsou ruční ovládání vozu, automatická spojka, otočná sedadla, nájezdové rampy, zvedací plošiny a další systémy nakládání invalidních vozíků. V roce 2019 došlo k významnému rozšíření výrobního závodu API CZ a také k otevření nového výzkumného a vývojového centra s velmi kvalitním technickým zázemím.

 

Jednateli Miroslavu Bartošovi a ředitelce Lence Köhlerové společnosti API CZ předal certifikát „IntegratedPartner“ dne 9. října 2019 Gerhard Fischer z hannoverského výrobního závodu značky Volkswagen Užitkové vozy společně s Petrem Freimanem, vedoucím prodeje speciálních úprav vozů v divizi Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika.

 

Více informací o společnosti a produktech API CZ naleznete na webových stránkách www.apicz.com, zejména www.flexiramp.com.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.