CZ Hartmann s.r.o. akreditované zastoupení značek ALGEMA a FIT-ZEL

Firma CZ Hartmann vznikla v roce 1998 jako dceřiná společnost jednoho z největších německých výrobců odtahových a vyprošťovacích vozidel Hartmann GmbH. V současné době je CZ Hartmann s.r.o. nezávislou českou společností s nejširším sortimentem odtahových a vyprošťovacích aut a služeb v oblasti odtahové techniky v České a Slovenské republice.

 

 

Firma EDER GmbH vyvíjí, vyrábí a prodává odtahová vozidla a přívěsné vozíky pod značkami ALGEMA a FIT-ZEL. Zaměřuje se na profesionální provozovatele, kteří chtějí ty nejlepší produkty pro každodenní použití, nebo nadšence, kteří prostě chtějí řídit ty nejlepší autopřepravníky na světě.

Přívěsy AT a vozidla Blitzlader jsou vyráběny od roku 1980 v mateřském závodě v Německu v Tuntenhausenu. Kvalita výroby a vysoká užitná hodnota vyráběných vozidel brzo přesvědčila nejen německé, rakouské, ale i české zákazníky.

V roce 2009 firma implementovala do svého portfolia i značku FIT-ZEL. Od této doby má ve svém výrobním programu sklopné hliníkové nástavby a celohliníkové přívěsy. Tento krok z firmy EDER GmbH udělal jednu z největších společností na trhu výrobců přepravních vozidel a přívěsů!

Od roku 2004 neustále zvyšuje firma EDER GmbH počet vyrobených vozidel a přívěsů. V současné době má partnery a prodává výrobky ve více než 15 zemích světa.

 

CZ Hartmann s.r.o. akreditované zastoupení značek ALGEMA a FIT-ZEL

Typy přestaveb

Odtahové vozy

Realizované přestavby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.