Chladírenská vestavba od 0°C výše Caddy MAXI kompresorová jednotka - BS - Transportní chlazení spol. s.r.o.

020-CZ-071 Do 3,5t Úpravce: BS - Transportní chlazení spol. s.r.o. - Autorizovaný zástupce firmy CARRIER TRANSICOLD pro ČR

Chladírenská vestavba s kompresorovou jednotkou Viento 200 od společnosti CARRIER TRANSICOLD, vestavba je koncipována pro udržení teploty od 0-6°C vhodná pro převoz potravin.

Model

Caddy

Poptávkový formulář

Přejít na poptávkový formulář

Technické údaje

Chladící jednotka CARRIER – Viento 200

Jde o osvědčené modely chladících jednotek o výkonu 1,95kW při 0°C standardně poháněné od běžícího motoru vozidla víceválcovým rotačním. Jednotka má novou generaci nízkého podstropního výparníku (tloušťka 174 mm), který je namontován pod střechu nástavby a používá vysokovýkonný bezúdržbový ventilátor s optimalizovaným průtokem a cirkulací vzduchu a minimalizuje prostorové omezení v nástavbě. Jednotka neexistuje ve verzi s elektropohonem – musí být dodána jednotka Xarios 150 EL.
Velkou výhodou je bezkonkurenční systém řízení - vlastním multifunkčním počítačem - umístěným a ovládaným z kabiny řidiče, který má mj. i vlastní diagnostiku poruch s možností přímé komunikace se servisem bez jeho návštěvy, blokaci nastavených teplot, volba programu trvalého profukování vzduchu – program FRESH pro vysokou kvalitu přepravy zboží, atd..

 

Vlastní hmotnost jednotky je 46 kg.

Výška jednotky vč. podložek 230 mm.

 

Izotermická vestavba – chladírenské provedení

Tento typ přestavby se používá převážně pro převoz chlazeného zboží, protože má vysoké teploizolační vlastnosti, které zajišťují i vyšší termickou stabilitu převážené komodity při případné poruše vozidla. Izolační materiál z PUR pěny uzavírá a zpevňuje vrstva překližky, která je opláštěná laminátovým skinem – v bezspárovém provedení. Vestavba je schválena pro nepřímý styk s potravinami. Vnitřní prostor je omyvatelný, nenasává vodu, všechny materiály mají hygienické atesty a termoizolace je schválena MD ČR.

Vlastní hmotnost termoizolační vestavby je 195 kg.

Požadavky na vůz *

Caddy Maxi skříň

 

NY3   Zesílený alternátor
IS1   Rozhraní pro připojení zástavbářů
série   Pevná dělící přepážka bez okna

 

Nelze s klimatizací. S klimatizací možná pouze elektrická jednotka NEOS 100.

Doporučená výbava **

8T6   Tempomat s omezovačem
9Q1   Multifunkční ukazatel/palubní počítač
7X1   Parkpilot vzadu
Z42   Rádio "Composition Audio"
ZI2   Telefonní rozhraní pro "Composit. Audio"
3L1   Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
ZF2   Zadní křídlové dveře s neprůhlednou
5AC   Gumová podlaha v kabině řidiče
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.