Odpovědnost za informaceOficiální dovozce vozů Volkswagen do ČR, společnost Porsche Česká republika s.r.o., pečlivě sestavuje obsah těchto internetových stránek a zajišťuje jejich pravidelnou aktualizaci. Záměrem je však poskytovat pouze obecné a nezávazné informace, neboť nemohou nahradit detailní a individuální rady, které pomáhají potencionálnímu kupci se rozhodnout. Technické vlastnosti a vybavení popisovaných vozů jsou pouze orientační. Závazné a aktuální specifikace týkající se vlastností, vybavení nebo typických rysů našich automobilů získáte výhradně u vašeho autorizovaného prodejce.

Porsche Česká republika s.r.o. nezaručuje, že informace na těchto stránkách jsou aktuální, přesné a kompletní, nebo že je kdykoli zaručen bezproblémový přístup.

Pokud se jedná o odkazy na webové stránky třetích stran, společnost Porsche Česká republika s.r.o., nenese žádnou odpovědnost za obsah těchto stránek. Při aktivování odkazu vystupujete z informační služby společnosti Porsche Česká republika s.r.o. Na služby třetích stran se tudíž mohou vztahovat odlišné předpisy, zejména s ohledem na ochranu dat.

Copyright

Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na internetových stránkách se vztahují autorská práva společnosti Porsche Austria GmbH & Co OG nebo Porsche Česká republika s.r.o., pokud není vyznačeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu bez písemného souhlasu společnosti Porsche Austria GmbH & Co OG nebo Porsche Česká republika s.r.o. je zakázáno.

Tiráž

Provozovatelem stránek je společnost Porsche Česká republika s.r.o., Divize Volkswagen.

Společnost Porsche Česká republika s.r.o. je importérem vozů Volkswagen do České republiky.

Porsche Česká republika s.r.o. je českým právním subjektem se sídlem v Praze.

Společnost Porsche Česká republika s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 58399.

Tvůrcem stránek a technickým správcem je společnost Vivid Planet Software GmbH.

 

l