Chladírenská vestavba od 0°C výše, Caddy s pohonem od alternátoru - BS - Transportní chlazení spol. s.r.o.

020-CZ-072 Do 3,5t Úpravce: BS - Transportní chlazení spol. s.r.o. - Autorizovaný zástupce firmy CARRIER TRANSICOLD pro ČR

Chladírenská vestavba s kompresorovou jednotkou Neos 100 EL Monoblok od společnosti CARRIER TRANSICOLD, vestavba je koncipována pro udržení teploty od 0-6°C vhodná pro převoz potravin.

Model

Caddy

Poptávkový formulář

Přejít na poptávkový formulář

Technické údaje

Chladící jednotka CARRIER – Neos 100 EL Monoblok

Jde o novou chladící jednotku s pohonem 12 V od alternátoru vozidla s výkonem 1100 W při 0°C. (tzn. u motoru vozidla není kompresor chladící jednotky.) Jedná se o kompaktní monoblokovou jednotku, která je umístěna na střeše vozidla. Jednotka vyniká díky jednoduché obsluze dálkovým ovládáním, které je umístěno v kabině. Jednotka je vybavena horkovzdušným topením omezeného výkonu.

Výhodou je systém řízení - vlastním multifunkčním počítačem - umístěným a ovládaným z kabiny řidiče, který má mj. i v lastní diagnostiku poruch s možností přímé komunikace se servisem bez jeho návštěvy, blokaci nastavených teplot, atd.

Vlastní hmotnost jednotky je 75 kg.

Výška jednotky 60 mm.

Jednotka je vybavena el. přípojkou na 230V.

 

Izotermická vestavba – chladírenské provedení

Tento typ přestavby se používá převážně pro převoz chlazeného zboží, protože má vysoké teploizolační vlastnosti, které zajišťují i vyšší termickou stabilitu převážené komodity při případné poruše vozidla. Izolační materiál z PUR pěny uzavírá a zpevňuje vrstva překližky, která je opláštěná laminátovým skinem – v bezspárovém provedení. Vestavba je schválena pro nepřímý styk s potravinami. Vnitřní prostor je omyvatelný, nenasává vodu, všechny materiály mají hygienické atesty a termoizolace je schválena MD ČR.

Vlastní hmotnost termoizolační vestavby je 160 kg.

Požadavky na vůz *

Caddy skříň

 

NY3   Zesílený alternátor
IS1   Rozhraní pro připojení zástavbářů
série   Pevná dělící přepážka bez okna

 

Doporučená výbava **

ZK2   Klimatizace "Climatic"
8T6   Tempomat s omezovačem
9Q1   Multifunkční ukazatel/palubní počítač
7X1   Parkpilot vzadu
Z42   Rádio "Composition Audio"
ZI2   Telefonní rozhraní pro "Composit. Audio"
3L1   Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
ZF2   Zadní křídlové dveře s neprůhlednou
5AC   Gumová podlaha v kabině řidiče
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.