Mrazírenská vestavba pro převoz zboží -20°C - Crafter kompresorová - BS - Transportní chlazení spol. s.r.o.

020-CZ-074 Do 3,5t Úpravce: BS - Transportní chlazení spol. s.r.o. - Autorizovaný zástupce firmy CARRIER TRANSICOLD pro ČR

Mrazírenská vestavba s kompresorovou jednotkou Xarios 300 Maxi EL od CARRIER TRANSICOLD. Tato úprava je vhodná pro převoz mraženého zboží při -20°C.

Model

Crafter

Poptávkový formulář

Přejít na poptávkový formulář

Technické údaje

CARRIER Xarios 300 EL Maxi

Jedná se o mrazící jednotku nové generace s mrazícím výkonem 1,69 kW při -20°C,  poháněnou od běžícího motoru vozidla a od el. sítě 230V nebo 400 V. Jednotka je standardně vybavena integrovaným topením. V nákladovém prostoru vozidla je upevněn podstropní plastový výparník (tlouštka 194 mm). Jednotka je vybavena integrovaným topením horkými plyny. Výhodou je systém řízení - vlastním multifunkčním počítačem - umístěným a ovládaným z kabiny řidiče, který má mj. i vlastní diagnostiku poruch s možností přímé komunikace se servisem bez jeho návštěvy, blokaci nastavených teplot, atd..

Vlastní hmotnost jednotky je 97 kg.

 

 

Izotermická vestavba – mrazírenské provedení

Tento typ přestavby se používá převážně pro převoz mraženého zboží, protože má vysoké teploizolační vlastnosti, které zajišťují i vyšší termickou stabilitu převážené komodity při případné poruše vozidla. Izolační materiál z PUR pěny uzavírá a zpevňuje vrstva překližky, která je opláštěná laminátovým skinem – v bezspárovém provedení. Vestavba je schválena pro nepřímý styk s potravinami. Vnitřní prostor je omyvatelný, nenasává vodu, všechny materiály mají hygienické atesty a termoizolace je schválena MD ČR.

Vlastní hmotnost termoizolační vestavby je 340 kg.

 

Vozidlo je vhodné dovybavit záznamníkem teplot. Díky záznamníku můžete monitorovat teplotu v nákladovém prostoru v průběhu celé jízdy.

Požadavky na vůz *

Crafter skříň 35 střední rozvor

 

2MG   Zesílené tlumiče a stabilizátory
VV8   Zesílená přední náprava
IS3   Rozhraní pro připojení úpravců
IP4   Rozhraní pro připojení úpravců (série)

 

Doporučená výbava **

 

5V4   Zadní dveře s úhlem otevření 270°
7X2   Parkpilot vpředu a vzadu
7N4   Odkládací přihrádka nad stropem
3R2   Vysoká střecha
QT4   Zadní nástupní schůdek
5R5   Boční posuvné dveře vpravo s aretací plus 
5R6   Boční posuvné dveře vpravo se šikmými závěsy

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.