Ve spolupráci s firmou Oberaigner Automotive a výrobním závodem značky Volkswagen Užitkové vozy přinášíme na český trh možnost pořídit si Crafter 50 a Crafter 55 s pohonem 4x4. Jedná se tedy o nákladní vozidla, kategorie N2 vozidla o celkové hmotnosti 5000Kg a 5500kg

Crafter 35, tedy vozidlo do 3,5t je stále k dostání s pohonem 4MOTIUON přímo od výrobce.

 

Maximální komfort jízdy - dokonce i v terénu.
Zasněžené silnice, mokré louky, štěrk, bláto - s Crafter 4x4 se jednoduše dostanete dále. Díky desetiletím zkušeností s rozsáhlými systémy pohonu všech kol vyvinula společnost Oberaigner pro Volkswagen Crafter koncept vysoce výkonného pohonu všech kol. Pohon všech kol od Oberaigneru je k dispozici pro všechny varianty pohonu zadních kol modelu Volkswagen Crafter mezi 5,0 a 5,5 tunami.

Snadná jízda kdekoliv.
Trvalé řešení pohonu všech kol není nutné zvedat a má dodatečnou hmotnost pouze 130 kg. Jasná výhoda pro firmy pracující mimo zpevněné komunikace a záchranné složky, díky tomu, že navýšení hmotnosti je minimální, užitečná hmotnost se oproti vozidlu z výroby téměř nezmenšuje.

Vývoj na vysoké úrovni.
Diferenciál Torsen na rozvodovce zajišťuje rozložení síly v závislosti na zatížení mezi nápravy, což znamená: Pokud je trakce na jedné nápravě nižší, automaticky se přenáší větší točivý moment na druhou nápravu - čistě mechanicky a bez prodlení! Protiskluz na jednotlivých kolech je také potlačen elektronickými brzdnými zásahy.

 

Video jízdy: https://www.youtube.com/watch?v=TKbYuFh1lFM

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.