Společnost Sommer, Premium Partner značky Volkswagen Užitkové vozy připravil možnost skříňové integrální nástavby pro kurýrní a logistické firmy. Obsahem nástavby je například regálový systém s vysokou nosností, nebo například posuvné dveře na straně spolujezdce, které se odemykají čipem. Dveře jsou umístěny místo dveří spolujezdce pro snadný výstup a nástup do vozu, zároveň je ve voze umístěna přepážka s průchodem do nákladového prostoru. Celá nástavba má za úkol urychlit rozvoz zásilek, kdy má řidič zajištěn větší komfort a bezpečnost pro svou práci.

 

• Nástavba je vyrobena ze sendvičových panelů.
• Se šířkou interiéru 2,22 m, délkou interiéru 3,50 m a objemem skříně 16,1 m³ nabízí SOMMER TIX více nákladového prostoru, než srovnatelná vozidla této třídy.
• Testovaná dělicí přepážka se stabilními posuvnými dveřmi a sklopným sedadlem.
• Nákladový prostor je vybavený robustním regálovým systémem s dlouhou životností, který se postará o pořádek a díky sériovým zařízením pro zajištění nákladu, jako jsou protiskluzové hrany nebo rýhovaný povrch regálů, také o bezpečnost při dopravě.
• Uzamykací systém zamkne automaticky dveře v nákladovém prostoru a tím jej chrání. Odemknutí probíhá bez klíčů za pomoci transpondéru.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.