Eurobox je vlajkovou lodí společnosti Paragan, jejíž unikátní předností je vysoké užitečné zatížení, obrovská přepravní kapacita, a to vše pouze s řidičským průkazem skupiny B.  Všestranný Eurobox nabízí mnoho doplňkových opcí, které dokáží přizpůsobit vozidlo ke specifickému podnikání. Je vhodný jak pro vnitrostátní, tak mezistátní přepravu s možností spací kabiny. Oproti standardním dodávkám je nástavba Eurobox zhotovena ze speciálního ultralehkého a vysoce odolného materiálu, který významně snižuje váhu vozu a tím zvyšuje užitečné zatížení. Vlastnosti materiálu se vyznačují velkou odolností proti chemikáliím, oděru a poškrábání. Ekologický materiál nepodléhá korozi či hnilobě a tím zaručuje dlouhodobou životnost.  Použitím nízké platformy plošiny dosahuje nástavba komfortní výšky nákladového prostoru a díky kolmým stěnám 90° umožňuje využít její maximální potenciál až po strop. 

 

Eurobox,, který se stále řadí do  kategorie malých nákladních automobilů kategorie N1 převeze na jeden zátah náklad o hmotnosti až 950 kg u verze XXL, a až 1000 kg u verze XL. Vnitřní prostor  nástavby vyniká neuvěřitelnou velikostí až 25 m³.  Ložná délka nákladového prostoru v Euroboxu XXL nabízí bezkonkurenčních 5,1 m  prostoru. Spojení VW Crafter a Eurobox nástavby představuje moderní formu přepravy s maximálním využitím technologického pokroku.

 

Více na : https://www.paraganeurobox.com/cs/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.