BS - Transportní chlazení spol. s.r.o. - Autorizovaný zástupce firmy CARRIER TRANSICOLD pro ČR

Společnost Carrier, postavená na základech vynálezu moderní klimatizace panem Willisem Carrierem v roce 1902, je předním světovým dodavatelem systémů topení, chlazení a klimatizace. Neustále se snažíme stavět na naší vlastní historii osvědčených inovací s novými produkty a službami, které zlepšují globální pohodlí a účinnost.

VYNÁLEZ, KTERÝ ZMĚNIL SVĚT

V roce 1902 vyřešil Willis Carrier jeden z nejožehavějších problémů lidstva tím, že dokázal regulovat interiér pomocí moderní klimatizace. Jeho vynález umožnil činnost nesčetných průmyslových oborů, podpořil globální produktivitu, zdraví a osobní pohodlí. Dnes je možné nalézat inovace společnosti Carrier na celém světě a prakticky na každém kroku. Vytváříme pohodlné a produktivní prostředí, bez ohledu na klima. Chráníme globální řetězec dodávek potravin tím, že zachováváme kvalitu a čerstvost potravin a nápojů. Zajišťujeme zdraví a pohodlí tím, že zaručujeme správnou přepravu a rozvozy důležitých zdravotnických dodávek za přesně definovaných podmínek. Poskytujeme řešení, služby a vzdělávání pro zajištění ekologického stavitelství. Jedná se pouze o zlomek toho, čím společnost Carrier činí svět lepším místem pro život, práci a zábavu.

PŘIROZENÉ PRVENSTVÍ

Od samého počátku měla společnost Carrier jasnou vedoucí pozici. Nikoliv proto, že jsme vytvořili zcela nový a inovativní produkt, ale proto, jakým způsobem jsme to udělali, jsme dokázali nastavit standardy v odpovědnosti za životní prostředí. Od roku 1994 jsme vedli průmyslový obor při odstraňování chladiv poškozujících ozónovou vrstvu a současně jsme zaváděli mnoho špičkových a energeticky účinných systémů topení, klimatizace a chlazení. Zachování životního prostředí a ochrana omezených přírodních zdrojů našeho světa je středobodem našeho podnikání. Chápeme důležitost udržování odpovědné rovnováhy mezi pohodlím, které si vytvoříme dnes, a světem, ve kterém budeme žít zítra.

KLÍČOVÉ HODNOTY

Společnost Carrier představuje světovou špičku v oblasti nejpokrokovějších technologií topení, klimatizace a chlazení. Společnost Carrier je součástí korporace UTC Climate, Controls & Security, což je jedna ze společností koncernu United Technologies Corp., předního poskytovatele řešení v leteckém a stavebním průmyslu po celém světě.

BS - Transportní chlazení spol. s.r.o. - Autorizovaný zástupce firmy CARRIER TRANSICOLD pro ČR

Nemanická 2721,
370 10 České Budějovice

Typy přestaveb

Izotermické vestavby a nástavby

Realizované přestavby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.